Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black KARAG 90x200cm
Κωδικός προϊόντος:
NPPS90
322,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 90 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 90 cm |
| ean | 5206836056500 |

