Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black KARAG 154x200cm (80cm σταθερό)
Κωδικός προϊόντος:
NE5P154
499,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 154 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 154 cm |
| ean | 5206836059174 |
| Brands | KARAG |

