Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black KARAG 94x200cm (30cm σταθερό)
Κωδικός προϊόντος:
NE5P94
349,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 94 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 94 cm |
| ean | 5206836059112 |
| Brands | KARAG |

