Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Black KARAG 90x200cm
Κωδικός προϊόντος:
S28P90-NF
266,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Fume |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 90 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 90 cm |
| ean | 5206836662596 |
| Brands | KARAG |

