Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με icy κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo KARAG 85x200cm
Κωδικός προϊόντος:
S28P85-CI
261,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Icy |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 85 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 85 cm |
| ean | 5206836662480 |
| Brands | KARAG |

