Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο M4S Cromo KARAG 91x180cm
Κωδικός προϊόντος:
M4S91
294,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 91 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 91 cm |
| ean | 5206836002583 |
| Brands | KARAG |

