Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo KARAG 86x180cm
Κωδικός προϊόντος:
M4SS86
244,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Κρύσταλλο | Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 86 cm x 1800mm |
| Διαστάσεις | 86 cm |
| ean | 5206836301044 |
| Brands | KARAG |

