InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 36W 3CCT από μαύρο και λευκό ακρυλικό D:60cm (42023-Α-Black)
260,40€ Original price was: 260,40€.208,32€Η τρέχουσα τιμή είναι: 208,32€.
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 24W 3CCT από χρυσαφί και λευκό ακρυλικό D:40cm (42024-B-Golden)
201,50€ Original price was: 201,50€.161,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 161,20€.
Κωδικός προϊόντος:
42023-B-Black
190,65€ Original price was: 190,65€.152,52€Η τρέχουσα τιμή είναι: 152,52€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από μαύρο και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη για να προσαρμόζεται ιδανικά στον κάθε χώρο.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,00 × 46,00 × 12,00 cm |
| Color Temperature | 3cct with controller (3000K/4000K/6000K) |
| Dimmable | Ναι |
| Lumens | 4050 |
| Power | 24W |
| Λαμπτήρας | Led |
| Τοποθέτηση | |
| Χρώμα Βάσης | Μαύρο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο, Λευκό |
| Brands | Inlight |

