InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 24W 3CCT (by tuya) από μαύρο και λευκό ακρυλικό D:40cm (42020-B-Black)
162,75€ Original price was: 162,75€.130,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 130,20€.
InLight Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση D:2m (TR008-BL)
30,69€ Original price was: 30,69€.24,55€Η τρέχουσα τιμή είναι: 24,55€.
Κωδικός προϊόντος:
42024-A-Golden
282,10€ Original price was: 282,10€.225,68€Η τρέχουσα τιμή είναι: 225,68€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από χρυσαφί και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη για να προσαρμόζεται ιδανικά στον κάθε χώρο.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65,00 × 65,00 × 10,00 cm |
| Color Temperature | 3cct with controller (3000K/4000K/6000K) |
| Dimmable | Ναι |
| Lumens | 8200 |
| Power | 36W |
| Λαμπτήρας | Led |
| Τοποθέτηση | |
| Χρώμα Βάσης | Χρυσαφί |
| Χρώμα Σώματος | Χρυσαφί, Λευκό |
| Brands | Inlight |

