Πίσω στα προϊόντα
Inlight Εξάρτημα σύνδεσης για ρευματοδότηση μεταξύ Ultra Thin ραγών σε λευκή απόχρωση (TC028-White)
6,20€ Original price was: 6,20€.4,96€Η τρέχουσα τιμή είναι: 4,96€.
Κωδικός προϊόντος:
6085-BL
209,25€ Original price was: 209,25€.167,40€Η τρέχουσα τιμή είναι: 167,40€.
Περιγραφή
Πρόκειται για κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από λευκό ακρυλικό και μαύρο μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 120cm |
| Lumens | 3400Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal |
| Power | 40W LED |
| Brands | Inlight |

