Inlight Φωτιστικό οροφής LED 75W 3CCT (by switch on base) D:80cm (6094-A-Silver)
365,03€ Original price was: 365,03€.292,02€Η τρέχουσα τιμή είναι: 292,02€.
Inlight Επιτραπέζιο φωτιστικό 1xE27 απο διάφανο γυαλί (3060-Smoky/transparent)
159,65€ Original price was: 159,65€.127,72€Η τρέχουσα τιμή είναι: 127,72€.
Κωδικός προϊόντος:
6095-Β-Silver
220,10€ Original price was: 220,10€.176,08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 176,08€.
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό LED 58W σε χρώμιο με επιλογή απόχρωσης φωτισμού απο διακόπτη που βρίσκεται στην β΄άση του φωτιστικού (3CCT by switch on base) .Το προϊόν παρέχεται με 2 επιλογές τοποθέτησης .Το προϊόν ντιμάρεται απο απλό διακόπτη τοίχου με εναλλαγή στο πάτημα (3 step dimmable)
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 60 cm |
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 6300Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & acrylic |
| Power | 58W |
| Brands | Inlight |

