InLight Επιτοίχιο φωτιστικό από χρώμιο μέταλλο και λευκή οπαλίνα 3XG9 D:46cm (43420-3)
75,95€ Original price was: 75,95€.60,76€Η τρέχουσα τιμή είναι: 60,76€.
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε μαύρο χρώμα D:38cm (6080-BL)
193,75€ Original price was: 193,75€.155,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 155,00€.
Κωδικός προϊόντος:
6073-60-WH
192,98€ Original price was: 192,98€.154,38€Η τρέχουσα τιμή είναι: 154,38€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα λευκό κρεμαστό φωτιστικό.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη ώστε να προσαρμοστεί σε κάθε χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί και ως φωτιστικό οροφής. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 60x9cm |
| Lumens | 5450 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 68W LED |
| Brands | Inlight |

