InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 72W 3CCT (by tuya) από μαύρο μέταλλο και λευκό ακρυλικό D:52cm (42033-Black)
194,99€ Original price was: 194,99€.155,99€Η τρέχουσα τιμή είναι: 155,99€.
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 28W 3CCT (by switch on base) από λεύκο μέταλλο και ακρυλικό D:40cm (42035-C-White )
69,44€ Original price was: 69,44€.55,55€Η τρέχουσα τιμή είναι: 55,55€.
Κωδικός προϊόντος:
6073-80-WH
274,35€ Original price was: 274,35€.219,48€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219,48€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα λευκό κρεμαστό φωτιστικό.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη ώστε να προσαρμοστεί σε κάθε χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί και ως φωτιστικό οροφής. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 80x9cm |
| Lumens | 7000 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 88W LED |
| Brands | Inlight |

