InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 28W 3CCT (by switch on base) από λεύκο μέταλλο και ακρυλικό D:40cm (42035-C-White )
69,44€ Original price was: 69,44€.55,55€Η τρέχουσα τιμή είναι: 55,55€.
Inlight Επιτοίχιο Φωτιστικό Γύψινο Λευκό 1×E14 – 22 cm (43049-C-White)
35,34€ Original price was: 35,34€.28,27€Η τρέχουσα τιμή είναι: 28,27€.
Κωδικός προϊόντος:
42035-D-Gray
48,83€ Original price was: 48,83€.39,06€Η τρέχουσα τιμή είναι: 39,06€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από γκρι ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από γκρι μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 30x5cm |
| Lumens | 2000Lm |
| Υλικό Κατασκευής | metal & acrylic |
| Power | 20W |
| Brands | Inlight |

