InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 88W 3CCT (by switch on base) σε λευκή απόχρωση D:80cm (6073-80-WH)
274,35€ Original price was: 274,35€.219,48€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219,48€.
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 20W 3CCT (by switch on base) από γκρι μέταλλο και ακρυλικό D:30cm (42035-D-Gray)
48,83€ Original price was: 48,83€.39,06€Η τρέχουσα τιμή είναι: 39,06€.
Κωδικός προϊόντος:
42035-C-White
69,44€ Original price was: 69,44€.55,55€Η τρέχουσα τιμή είναι: 55,55€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 40x5cm |
| Lumens | 2800Lm |
| Υλικό Κατασκευής | metal & acrylic |
| Power | 28W |
| Brands | Inlight |

