Inlight Φωτιστικό οροφής LED 45W 3CCT (by switch on base) D:70cm (6094-B-Golden)
224,75€ Original price was: 224,75€.179,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 179,80€.
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 20W 3CCT (by switch on base) από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό D:30cm (42035-D-Black)
48,83€ Original price was: 48,83€.39,06€Η τρέχουσα τιμή είναι: 39,06€.
Κωδικός προϊόντος:
6094-B-Black
224,75€ Original price was: 224,75€.179,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 179,80€.
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής LED 45W σε μαύρη απόχρωση με επιλογή απόχρωσης φωτισμού απο διακόπτη που βρίσκεται στην β΄άση του φωτιστικού (3CCT by switch on base) .Το προϊόν ντιμάρεται απο απλό διακόπτη τοίχου με εναλλαγή στο πάτημα (3 step dimmable)
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 68,00 × 45,00 × 17,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on side |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 70 cm |
| Dimmable | 3step Dimmable |
| Lumens | 4500Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminium & Acrylic |
| Power | 45W |
| Brands | Inlight |

