InLight Φωτιστικό LED 7W 3CCT (by switch) με κλίπ σε μαύρο χρώμα D:38cm (3044-BL)
27,13€ Original price was: 27,13€.21,70€Η τρέχουσα τιμή είναι: 21,70€.
InLight Σποτ GU10 μονοφασικής ράγας σε λεύκο χρώμα (T1-05900-White)
13,18€ Original price was: 13,18€.10,54€Η τρέχουσα τιμή είναι: 10,54€.
Κωδικός προϊόντος:
3044-WH
27,13€ Original price was: 27,13€.21,70€Η τρέχουσα τιμή είναι: 21,70€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα φωτιστικό σε μίνιμαλ αισθητική ιδανικό για διάβασμα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT By Switch |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 9x38cm |
| Lumens | 650Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Plastic |
| Power | 7W LED |
| Brands | Inlight |

