Inlight Κρεμαστό φωτιστικό LED 58W 3CCT (by switch on base) σε χρυσή απόχρωση D:60cm (6092-A-Golden)
241,80€ Original price was: 241,80€.193,44€Η τρέχουσα τιμή είναι: 193,44€.
Inlight Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε χρυσή απόχρωση D:45cm (6092-B-Golden)
178,25€ Original price was: 178,25€.142,60€Η τρέχουσα τιμή είναι: 142,60€.
Κωδικός προϊόντος:
6092-B-Black
178,25€ Original price was: 178,25€.142,60€Η τρέχουσα τιμή είναι: 142,60€.
Περιγραφή
Πρόκειται για κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από ακρυλικό και αλουμίνιο.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως ψυχρή απόχρωση ρυθμιζόμενο από τη βάση και ειναι 3step dimmable.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45,00 × 45,00 × 0,00 cm |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 45cm |
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 4000Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & acrylic |
| Power | 40W |
| Temperature | 3CCT |
| Brands | Inlight |

