Πίσω στα προϊόντα
it-Lighting Crest range LED 12W RGB CCT Outdoor Wall Lamp Black D:8.5 x 12cm (80700515)
96,10€ Original price was: 96,10€.76,88€Η τρέχουσα τιμή είναι: 76,88€.
Κωδικός προϊόντος:
80700415
84,48€ Original price was: 84,48€.67,58€Η τρέχουσα τιμή είναι: 67,58€.
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό πλοβολέας LED σε μαύρο χρώμα. ΥΠΑΡΧΕΙ EXRTA ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΛΕΡ
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3000K / 4000K / 6000K / RGB |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 8.5 x 12 cm |
| Dimmable | YES BY CONTROLLER |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 770 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS & PC / RGB |
| Power | LED 7W |
| Brands | it-Lighting |

