it-Lighting Klamath LED 36W 3CCT Outdoor Ceiling Light White D:30cmx5,2cm (80301120)
44,03€ Original price was: 44,03€.35,22€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,22€.
it-Lighting Klamath LED 36W 3CCT Outdoor Ceiling Light Anthracite D:30cmx5,2cm (80301140)
44,03€ Original price was: 44,03€.35,22€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,22€.
Κωδικός προϊόντος:
80301130
44,03€ Original price was: 44,03€.35,22€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,22€.
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής LED από την οικογένεια Klamath σε γκρί χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος μπορεί να αλλάξει από 3000K σε 6000K κατά την εγκατάσταση από τον διακόπτη που παρέχεται στην πλακέτα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30,00 × 30,00 × 5,20 cm |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 30×5,2 |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP54 |
| Lumens | 2500 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS+PC |
| Power | LED 36W |
| Brands | it-Lighting |

