it-Lighting Klamath mega LED 48W 3CCT Outdoor Ceiling Light Grey D:40cmx5,2cm (80301230)
61,23€ Original price was: 61,23€.48,98€Η τρέχουσα τιμή είναι: 48,98€.
it-Lighting Monument 1xGU10 Outdoor Down Wall Lamp White D:8cm (80301024)
20,00€ Original price was: 20,00€.16,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 16,00€.
Κωδικός προϊόντος:
80301240
61,23€ Original price was: 61,23€.48,98€Η τρέχουσα τιμή είναι: 48,98€.
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής LED από την οικογένεια Klamath σε ανθρακί χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος μπορεί να αλλάξει από 3000K σε 6000K κατά την εγκατάσταση από τον διακόπτη που παρέχεται στην πλακέτα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,00 × 40,00 × 5,20 cm |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 40×5,2 |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP54 |
| Lumens | 3300 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS+PC |
| Power | LED 48W |
| Brands | it-Lighting |

