Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Cromo KARAG 150x190cm
Κωδικός προϊόντος:
PEN300150
311,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 37,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PENTA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 150 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 150 cm |
| ean | 5206836512082 |
| Brands | KARAG |

