InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε μαύρο χρώμα D:120cm (6083-BL)
209,25€ Original price was: 209,25€.167,40€Η τρέχουσα τιμή είναι: 167,40€.
Κωδικός προϊόντος:
42035-C-Black
69,44€ Original price was: 69,44€.55,55€Η τρέχουσα τιμή είναι: 55,55€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από μαύρο ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από μαύρο μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 40 x 5 cm |
| Lumens | 2800Lm |
| Υλικό Κατασκευής | metal & acrylic |
| Power | 32W |
| Brands | Inlight |

