Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Cromo KARAG 118x200cm
Κωδικός προϊόντος:
WAL3C118
261,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 118 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 118 cm |
| ean | 5206836002149 |
| Brands | KARAG |

