Καμπίνα μπανιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Cromo KARAG 70x140cm
Κωδικός προϊόντος:
S7VA70N
277,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 70 cm x 1400mm |
| Διαστάσεις | 70 cm |
| ean | 5206836718545 |

