Φωτιστικό οροφής Palmo Inart Ε27 rope σε φυσική απόχρωση Φ40x32εκ
34,00€ Original price was: 34,00€.17,50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 17,50€.
Πάνελ μπανιέρας αναδιπλούμενο με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Χρωμέ KARAG 90x140cm
Κωδικός προϊόντος:
S7VA90
288,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 19,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 90 cm x 1400mm |
| Διαστάσεις | 90 cm |
| ean | 5206836057170 |
| Brands | KARAG |

