Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Gold KARAG 90x200cm
Κωδικός προϊόντος:
WAL2-90OF
266,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Fume |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 90 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 90 cm |
| ean | 5206836663210 |

