Inlight Κρεμαστό φωτιστικό LED 45W 3CCT (by switch on base) D:60cm (6095-C-Golden)
116,25€ Original price was: 116,25€.93,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 93,00€.
InLight Φωτιστικό οροφής LED 45W 3CCT (by switch on base) D:70cm (6094-B-Black)
224,75€ Original price was: 224,75€.179,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 179,80€.
Κωδικός προϊόντος:
6094-B-Golden
224,75€ Original price was: 224,75€.179,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 179,80€.
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής LED 45W σε χρυσαφί απόχρωση με επιλογή απόχρωσης φωτισμού απο διακόπτη που βρίσκεται στην β΄άση του φωτιστικού (3CCT by switch on base) .Το προϊόν ντιμάρεται απο απλό διακόπτη τοίχου με εναλλαγή στο πάτημα (3 step dimmable)
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 68,00 × 45,00 × 17,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 95 cm |
| Dimmable | 3step Dimmable |
| Lumens | 4500Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminium & Acrylic |
| Power | 45W |
| Brands | Inlight |

