Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black KARAG 175x200cm (σταθερό 90cm)
Κωδικός προϊόντος:
S5HNF17590
443,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Fume |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 175 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 175 cm |
| ean | 5206836737751 |
| Brands | KARAG |

