Πάνελ μπανιέρας σταθερό με διάφανο κρύσταλλο IRO Cromo KARAG 85x140cm
Κωδικός προϊόντος:
IRO85
116,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 85 cm x 1400mm |
| Διαστάσεις | 85 cm |
| ean | 5206836560335 |
| Brands | KARAG |

