Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo KARAG 80x200cm
Κωδικός προϊόντος:
WAL2-80CFL
266,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Flute |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 80 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 80 cm |
| ean | 5206836662992 |

