Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black KARAG 144x200cm (70cm σταθερό)
Κωδικός προϊόντος:
NE5P144
477,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 144 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 144 cm |
| ean | 5206836059167 |
| Brands | KARAG |

