InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 14W 3000K σε χρυσαφί απόχρωση D:17cm (6059-GL)
105,40€ Original price was: 105,40€.84,32€Η τρέχουσα τιμή είναι: 84,32€.
Inlight Κρεμαστό φωτιστικό LED 58W 3CCT (by switch on base) D:60cm (6095-B-Black)
220,10€ Original price was: 220,10€.176,08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 176,08€.
Κωδικός προϊόντος:
6082-GL
232,50€ Original price was: 232,50€.186,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 186,00€.
Περιγραφή
Πρόκειται για κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από λευκό ακρυλικό και χρυσό μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 60cm |
| Lumens | 4000Lm |
| Υλικό Κατασκευής | aluminum and acrylic |
| Power | 48W LED |
| Brands | Inlight |

