InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 48W 3CCT (by switch on base) σε χρυσό χρώμα D:60cm (6082-GL)
232,50€ Original price was: 232,50€.186,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 186,00€.
Inlight Επιτοίχιο φωτιστικό LED 19W 3CCT από μαύρο μέταλλο (43046-BL)
48,05€ Original price was: 48,05€.38,44€Η τρέχουσα τιμή είναι: 38,44€.
Κωδικός προϊόντος:
6095-B-Black
220,10€ Original price was: 220,10€.176,08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 176,08€.
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό LED 100W σε χρυσαφί απόχρωση με επιλογή απόχρωσης φωτισμού απο διακόπτη που βρίσκεται στην β΄άση του φωτιστικού (3CCT by switch on base) .Το προϊόν παρέχεται με 2 επιλογές τοποθέτησης .Το προϊόν ντιμάρεται απο απλό διακόπτη τοίχου με εναλλαγή στο πάτημα (3 step dimmable)
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 60cm |
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 6300Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & acrylic |
| Power | 58W |
| Temperature | 3CCT |
| Brands | Inlight |

